• Welkom op het Leussinkbad

Nieuwe pilot: Aquasportief met visuele beperking

Onze lessen Aquasportief zijn vanaf nu ook voor toegankelijk voor mensen met een visuele beperking. De instructeurs zijn getraind om deze groep op een optimale manier te kunnen begeleiden en de nodige materialen zijn hiervoor aangeschaft. In deze lessen zullen mensen met een visuele beperking deelnemen samen met mensen zonder visuele beperking.


Tijdens de Aquasportief lessen doen we verschillende dingen, zoals waterfitness, aquajogging of aquarobic. Het aanbod is geschikt voor alle leeftijden. Wel is het handig om een zwemdiploma te hebben.


Op dinsdag 15 juni ben je welkom om kennis te maken met onze Aquasportief les. Deze is wekelijks van 19.00-19.45 uur.


Ben of ken jij iemand die hier geïnteresseerd in zou zijn? Geef je dan voor 15 juni op door een mailtje te sturen naar info@leussinkbad.nl onder vermelding van aquasportief pilot-les.

 

We bieden de les op 15 juni gratis aan. Wil je daarna vaker komen dan kun je dat via onze website reserveren.

Terug naar het nieuws overzicht